Salon krásy Hodonín - MADAME
-odstraňuje celulitidu
-snižuje hmotnost
-tvar postavu

Nejefektivnější systém redukce celulitidy na mezinárodním trhu, využívající rádiofrenkfenciu, infračervené záření, a mechanickou vakuovou masáž. VelaShape III je nejmodernější americký přístroj na odstranění celulitidy a formování postavy. Jde o první přístroj schválen americkým úřadem pro kontrolu léčiv FDA na redukci objemu - tvarování těla a léčbu celulitidy.

Ošetřované oblasti
-Přední a zadní stehna
-Vnitřní stehna
-Zadek
-Břicho
-Brada
-Ruce

Jak VelaShape pracuje?

Nejnovější přístroj VelaShape je kombinací bipolární radiofrekvence intenzity 60 Hz (RF), infračerveného záření a tlakové masáže tkáně. Kombinace infračerveného světla a radiofrekvence způsobuje prohřátí tkáně a zvýšení přísunu kyslíku do buněk. Vakuum a speciálně navržené rollery (podobné LPG) masírují tkáň a umožňují snadnější průnik energie do tkáně. Výsledkem je rozpad tukových buněk - lipolýza a zlepšení lymfatického prokrvení, redukce celulitidy a objemu tkáně.

V mezinárodní multicentrické studii až 85% ošetřovaných oblastí vykazovalo zmenšení obvodu, minimálně o 1 cm až do 7,2 cm.

Ošetření nevyžaduje PN a nemá vedlejší nežádoucí účinky. V ojedinělých případech se může objevit přetrvávající zarudnutí, které odezní do několik hodin.

Stačí si pohodlně lehnout a relaxovat ... Díky nejlepšímu a najprofesionálnejšiemu přístrojovému vybavení lze nyní za několik dní zkrášlit své tělo

Doporučení po ošetření:
Jíst lehká jídla
Pít 2-3 litry vody denně

Fotogalerie

Ceník

« Zpět