Salon krásy Hodonín - MADAME
Lázeňské ošetření galvanickým proudem s patentovanou složkou proti stárnutí pokožky je určeno k použití na pažích, bocích, břiše, hýždích a stehnech.
 
-pozitivně působí na podkožní lymfatický systém,
-zlepšuje odvod odpadních látek,
-zpevňuje povislé paže, břicho, hýždě, stehna
-vyhlazuje a redukuje celulitidu a strie
-odbourává tukové buňky
-vyrovnává dolíčky v kůži
-zlepšuje buněčnou obnovu, omlazuje
-stimuluje, hydratuje a osvěžuje pokožku
 
Indikuje se na povislou kůži na pažích, břichu i vnitřních stranách stehen způsobenou rychlým zhubnutím nebo ztrátou elasticity v důsledku stárnutí pokožky, na povolenou kůži břicha po porodu nebo pro vyhlazení dekoltu.  
 
Stárnutí pokožky
S rostoucím věkem se produkce stavebních bílkovin v pokožce začíná zpomalovat, zatímco přítomnost enzymů, které tyto stavební bílkoviny rozkládají, se začíná zvyšovat. To vede k horší struktuře, snížené elasticitě pokožky. Výsledkem je povislá kůže nebo ztráta tvaru. Zásoby podkožního tuku se v klíčových oblastech, jako jsou boky, stehna, hýždě, horní část paží a spodní část břicha vyboulí a způsobí větší zjevnost celulity, tzv. pomerančové kůže. 
 
Průběh ošetření
Před začátkem procedury je vhodné nejprve uvolnit lymfatické uzliny aby ošetření mělo větší efekt. Následně naneseme gel a začneme ošetřovat partii. Samotný program galvanizace trvá 5 min., proces opakujeme 2x na každé polovině těla. Průběžně zvlhčujeme kyselinou hyaluronovou. Nakonec 
masírujeme tělové mléko. Proceduru je vhodné absolvovat 2-3x týdně. Ošetření je příjemné, bezbolestné a výsledky jsou často viditelné již po prvním ošetření! Přípravky používané k ošetření neobsahují parabeny ani minerální oleje.
 
Indikace
-zpevňuje povislou kůži (paže, břicho, stehna, hýždě….)
-odbourává tukové buňky
-zlepšuje a odstraňuje celulitidu, vyhlazuje pokožku
-omlazuje, zrychluje obnovu buněk
 
Kontraindikace
-kovové implantáty
-kardiostimulátor
-těhotenství
-záněty kůže, záněty v těla

Fotogalerie

Ceník

« Zpět