Salon krásy Hodonín - MADAME
Vyřešte problém se zarůstáním nehtů na trvale pomocí jemno-elastických špon.

Změna tvaru nehtu může mít různé příčiny: trvalý, lehký tlak boty, nesprávné stříhání nehtu do oblouku, vyschnutí substance nehtu způsobené přibývajícím věkem, poruchy látkové výměny nebo při nemocech jako je např. cukrovka, lupénka (prosiaris) zasahující do nehtu nebo onychomykóza. Nehtová ploténka se zdeformuje i v případě, že je po delší dobu fixována do určitého tvaru. Právě tuto vlastnost využívá špona IMKOR pro opravu deformací nehtu a to pomocí jemno-elastických sil, které dlouhodobě působí v protisměru deformace. Tato spona se po nalepení na zarůstající nebo zdeformovaný nehet vyrovnává do původního tvaru a vytváří tak soustavný tah na vrostlé okraje nehtu. Tento tah způsobí odlehčení tlaku na nehtový val a zbaví tak postiženého bolesti. V případech, kdy se nehet roluje směrem dovnitř je možné působením špony zmenšit zaoblení nehtu a nehtového lůžka a nehet se postupně vyrovná.

Úkolem této terapie je neutralizovat všechny bolestivé konflikty v nehtových valech a vést k nápravě příčného zakřivení nehtu a obnovit tak jeho normální morfologii.

Výsledkem terapie pomocí špon IMKOR je pravidelný, estetický a funkční nehet, který je v harmonii s tvarem palce, bez recidivy zarůstání.

Po skončení terapie je nezbytné řídit se radami a doporučeními pedikérky nebo lékárníka.

Fotogalerie

Ceník

« Zpět