Salon krásy Hodonín - MADAME
E-Light depilace = trvalá depilace! Dejte STOP růstu chloupků!

Připravte svoje tělo na léto pomocí E-Light depilace a zbavte se pravidelného holení, voskového depilování a problému se zarůstáním chloupků! Teď je ta správná chvíle. Vhodná jak pro ženy, tak i pro muže! Jde o bezbolestné ošetření

Technologie E-light je nejnovější technologie, která využívá kombinaci RF (bipolární radiofrekvence) a IPL (intenzivního pulzního světla). Intenzivní pulzní světlo (IPL) přitáhne barvivo vlasového chloupku a změnou světelného záření na tepelnou energii dochází k zahřátí vlasového kořínku a k jeho definitivnímu zničení. Spojení intenzivního pulzního světla s radiofrekvencí v novém ošetření E-light, přináší rychlejší, dokonalejší prohřátí vlasového kořínku a je zároveň šetrnější k pokožce.

Pomocí E-light přístroje je možné ošetřit všechny typy chloupků od světlých po tmavé. Metoda je vhodná pro ošetření každé části lidského těla.

Pro dosažení požadovaného výsledku je třeba ošetření několikrát opakovat (3-6 krát). Každé ošetření proto sestává minimálně se 3 aplikací, mezi kterými by měla být pauza 20 až 30 dní. Počet opakování je však při každém individuální.

Před ošetřením je třeba:
    

·         14 dní před ošetřením vyloučit opalování a solárium

·          chloupky před epilací nedepilovat teplým voskem

·          chloupky 2-3 dny před ošetřením oholit, aby v den ošetření byly 0,5-1 mm dlouhé

·          v den ošetření podpaží nepoužívat tuhé deodoranty

Průběh ošetření:
 

·          nastaví se parametry E-light zařízení

·         nanese se chladivý gel

·         dostanete ochranné brýle

·          začne se postupně přikládat aplikátor na epilované místa, který vysílá intenzivní pulzní světlo a radiofrekvenční vlny. V okamžiku záblesku ucítíte lehké teplo.

·          Po aplikaci se odstraní chladivý gel a na citlivá místa se nanese speciální uklidňující přípravek


Je ošetření E-light bolestivé?

Procedura je oproti laserové či klasické IPL epilaci prakticky bezbolestná, zákazník pociťuje jen jemné hřejivé teplo. Po proceduře není žádná pracovní absence či rekonvalescence .

Kolik ošetření je nutno absolvovat?

Při jednom jediném ošetření nemohou být nikdy odstraněny všechny nežádoucí chloupky . Chloupky rostou postupně, část chloupků je v klidu a část roste . Při E-light epilaci jsou odstraňovány právě rostoucí chloupky . Jejich podíl je po těle rozdělen různě. Doba růstu nových chloupků je rozdílná a ne všechny chloupky rostou současně. Proto je třeba počkat, až dorostou. Mezi jednotlivými procedurami musí být proto pauza 20-30 dnů, podle ošetřovaného místa na těle. Potřebný počet opakovaných procedur nesouvisí s přístrojem, ale se zmíněnými růstem chloupků a přirozenou fyziologií růstu chloupků.

Někdy postačí 3 až 4 ošetření, u někoho až 6, v závislosti od ošetřovaného místa na těle, hormonální činnosti a jiné jedinečnosti každého jednotlivce. Ze statistického pohledu a histologického hlediska, zvláště u tmavých chloupků, jsou 3 - 4 procedury dostatečné ke zničení všech kmenových buněk kořínků, z nichž už nemohou vyrůst žádné chloupky.

Kontraindikace:

Těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo, čerstvé opálení, diabetes, herpes, mikropigmentace, užívání léků na ředění krve, užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo

 

Technologie E-Light se také úspěšně využívá (použitím různých filtrů) při nedokonalostech pleti na:

·         odstraněnírozšířených/popraskaných žilek

·         odstranění pigmentovýchskvrn

·         léčeníakné

·         vyhlazování jemných vrásek

·         korigováníjizev

Fotogalerie

Ceník

« Zpět