Salon krásy Hodonín - MADAME
Chemický peeling je určen k odstranění pigmentových skvrn, akné a zjemnění vrásek . Obnovuje kolagen , odstraňuje odumřelé buňky a pleť dostává jiný rozměr .

Ošetření pleti provádíme chemickým peelingem pomocí značkové a lékaři uznávané kosmetiky SynCare , která obsahuje vysoké % kyseliny a pracuje při velmi nízkém ph , co je pro chemický peeling neodmyslitelnou kombinací . Používáme 30 % , 35 %, 50 %, 70 % při pH 0,6-1,4 podle typu a problému pleti nebo kyselina mandlová 14 % pro citlivou pleť .

Procedura trvá cca půl hodiny a doporučuje se 4-6 ošetření , které se opakují po 7-10 dnech. Po proceduře se nesmí min . hodinu nanášet žádné přípravky na obličej (např. make - up, pudr , tónovací krém , atd. ) .

Pro zlepšení výsledku je vhodné používat již týden před první aplikací a mezi jednotlivými ošetřeními zjemňující emulzi AHA GlykoHyal G10 ( mléčná emulze s obsahem 10 % kyseliny glykolové . PH přípravku je 3,5 ) . Aplikuje se ráno nebo večer . Dá se zakoupit v salonu za 18 € .

Chemický peeling je velmi účinná a šetrná metoda s okamžitým efektem, který Vás zbaví všech problémů . Dochází k vyhlazení vrásek, vyhlazení jizviček po akné, liftingovému efektu , aktivaci kolagenu, barevnému sjednocení pleti , odstranění pigmentací různého původu , odstranění akné, hydrataci, atd. . Vhodné pro všechny typy pleti a pro všechny věkové kategorie , vhodné již od 14 let pro aknózní pleť .

Chemický peeling je velmi starou vysoce účinnou metodou péče o pleť pomocí slabých až středně silných organických kyselin. První poznatky o této speciální kúře získali již Egypťané . Dnes se používají především ovocné kyseliny ( většinou organické kyseliny typu AHA a BHA ) . Tyto kyseliny v různé míře podráždí pleť . Po stádiu podráždění následuje hojení . Nové buňky vznikající při hojení , nahrazují buňky poškozené , které před peelingem vykazovaly ESTETICKÝ DEFEKT - trudovitá pleť po akné , povrchové vrásky , poškození pleti po nadměrném slunečním záření .

AHA peeling je hraničním zákrokem na pomezí kosmetického ošetření a lékařské péče. Výsledek ošetření bývá velmi uspokojivý za předpoklad profesionálního výkonu a Vašeho zodpovědného přístupu po provedeném AHA peelingu .

Pokožka vypadá po AHA peelingu lépe a zdravěji.

Jaké jsou nejčastější důvody použití AHA a BHA peelingu ?
• poškození pokožky po nadměrném opalování s tvorbou vrásek a nadměrným rohovatění
• akné typu I a II s pustulami a komedony a trudovitá pleť
• změny a posuny pigmentu ( pihy , hypo a hyperpigmentace po slunění nebo zánětu )
• stárnutí pleti

Chemický peeling AHA a BHA je bezpečnou lékařsko - kosmetickou metodou , která představuje hraniční ošetření mezi kosmetikou a léčivem .

Ošetření se skládá z několika kúr povrchového AHA a BHA peelingu . 7 dní před první kúrou budete používat G10 Zjemňující emulzi, která významně snižuje riziko případné nežádoucí reakce . Emulzi používejte 1 -2x denně dle doporučení . Od začátku aplikace emulze se neopalujte a používejte pouze doporučenou kosmetiku .

Jak probíhá ošetření AHA peelingem SynCare ?
Budete ošetřeni přípravkem G30 nebo G35 AHA obnovující peeling . Jedná se o 30 % nebo 35 % roztok kyseliny glykolové (původem z cukrové třtiny ) upravený na optimální pH . (U specializovaného lékaře můžete být ošetřen i koncentracemi 50 % a 70 % AHA obnovující peeling . ) Aplikace přípravku se zpravidla projeví svěděním a zarudnutím . Podle reakce pleti a typu kúry bude roztok po 3 - 7 minutách neutralizován a odstraněn . Pak možný nepříjemný pocit na pokožce ihned ustane. Domluvíte si příští kúru . Následně budete používat přípravek G 10. V této době chraňte ošetřená místa před sluncem a jakékoliv nežádoucí reakce sdělte svému specialistovi . Dbejte pokynů svého specialistu !

Chemickým peelingem lze dosáhnout :
• Vyhlazení vrásek
• Vyhlazení jizviček po akné
• Barevné sjednocení pleti
• Odstranění nežádoucích pigmentací
• Odstranění projevu akné
• Zvýšení hydratace a pružnosti
• Zmenšení pórů
• Odstranění projevu stárnutí pokožky vlivem slunečního záření , tzv. fotoaging

Fotogalerie

Ceník

« Zpět