Salon krásy Hodonín - MADAME
Na výběr máme mnoho peelingů anebo kompletních programů. Pracujeme s kvalitní španělskou kosmetikou SKEYNDOR

Revitalizační program SpaSenses

Ošetření zahrnuje relaxační koupel noh, během které probíhá10ti minutová masáž zad proti kontrakturám, které Vás zcela uvolní. Následuje tělová exfoliace pomocí termálního peelingu, který aplikujeme na celé tělo mimo tvář. Necháme působit a následně odstraníme ručníkem a teplou vodou. Poté ošetříme tělo povzbudivým tělovým zábalem se SAFÍREM, který pokožce dodá vitalitu a dynamičnost. Nakonec provedeme masáž pomocí OLEJOVÉHO MASÁŽNÍHO GELU PROTI ÚNAVĚ S MALACHITEM.

Délka ošetření– cca 60 minut.

Detoxikační-depurativní program SpaSenses

Ošetření zahrnuje relaxační koupel noh, během které probíhá10ti minutová masáž zad proti kontrakturám, které Vás zcela uvolní. Následuje tělová exfoliace pomocí termálního peelingu, který aplikujeme na celé tělo mimo tvář. Necháme působit a následně odstraníme ručníkem a teplou vodou. Poté ošetříme tělo DETOXIKAČNÍM ZÁBALEM SE ZELENÝM ČAJEM. Jeho účinek okamžitě odstraní toxiny z těla. Kůru dokončíme TĚLOVOU EMULZÍ ORCHIDEA s vyrovnávacími, posilňujícími a revitalizačními vlastnostmi. Nakonec provedeme masáž.

Délka ošetření– cca 60 minut.

Oběhově-drenážní programSpaSenses

Ošetření zahrnuje relaxační koupel noh, během které probíhá10ti minutová masáž zad proti kontrakturám, které Vás zcela uvolní. Následuje tělová exfoliace pomocí termálního peelingu, který aplikujeme na celé tělo mimo tvář. Necháme působit a následně odstraníme ručníkem a teplou vodou. Poté ošetříme tělo RELAXAČNÍM ZÁBALEM S VÝTAŽKEM Z ARKTICKÝCH ROSTLIN. Aktivuje mikro-oběh a je indikován zejména osobám se špatným krevním oběhem a těžkými nohami. Kůru dokončíme TĚLOVOU EMULZÍ ORCHIDEA s vyrovnávacími, posilňujícími a revitalizačními vlastnostmi. Nakonec provedeme masáž.

Délka ošetření– cca 60 minut.

Fotogalerie

Ceník

« Zpět