Salon krásy Hodonín - MADAME
Brazilská depilace - voskem

Jedná se o úplné odstranění chloupků v intimních oblastech těla, tj. v oblasti genitálií. Pokud začnete s tímto typem depilace např. v zimě, do léta je tělo přizpůsobené natolik, že ochlupení je zcela oslabené a řidší.

Výhody:

Mezi největší výhody patří, že brazilská depilace je pro pokožku i v těchto jemných oblastech méně stresující proces jako klasická depilace. Takováto forma depilace je méně bolestivá, protože chloupky se odstraňují ve směru jejich přirozeného růstu. Díky výživným látkám obsáhnutých ve vosku je depilace šetrná k Vaší pokožce, začervenání je minimální, resp. ustoupí do 2-3 hodin po depilaci. Na rozdíl od depilačních krémů či holení pomocí žiletky se procedura nemusí opakovat tak často, bez chloupků zůstanete po dobu několika týdnů, navíc nemusíte bojovat s nepříjemnými vyrážkami a tzv. tukovými "sopkami".

Ženy s nadměrným ochlupením uvítají tento způsob, protože pravidelnou aplikacíc ochlupení řídne a chloupky jsou jemnější.

Slibujeme, že pokud dáte stranou svůj ostych a rozpaky, žádnou jinou depilaci už nebudete chtít. Jen tu naši, se značkou DEPILEVE.
HYGIENICKY - ČISTĚ - DISKRÉTNĚ - PROFESIONÁLNĚ

Depilační program Depiléve

Kompletní depilační program zn. DEPILÉVE je nejjednodušší způsob na dosáhnutí hladké, jemné pokožky bez chloupků. Profesionální depilační vosky a depilační přípravky DEPILÉVE patří už desítky let k absolutní No.1 v celosvětovém měřítku.
Pracovat so značkou DEPILÉVE v kosmetických salónech znamená prestiž, úspěch a kvalitu. Symbol vysoké kvality, který odlišuje tyto salóny od jiných, levnějších a často nekvalitních produktů oslovuje stále více a více finálních zákazníků kosmetických salónů.

Depiléve to nejsou jen vosky: je to profesionální depilace pro náročné !
 

Fotogalerie

Ceník

« Zpět