Salon krásy Hodonín - MADAME
V ceně školení je zahrnuta startovací sada Extend magic Grip + Tip v hodnotě 18 000Kč, diplom, skripta, materiál při práci na kurzu

V ceně kurzu zahrnuty:

- Certifikát o absolvování kurzu.

- Spotřeba materiál

- ExtendMagic Grip a ExtendMagic Tip s podrobným návodem k použití a čištění atd.

- Remover - 100% přírodní olej na odstranění pramenů bez poškození vlastních vlasů

- keratinová páska

- DVD

- Cop 100g pravých ruských-slovanských vlasů / délka 40-50cm /

- Poradenský servis

- Kartáč na prodloužené vlasy 1ks

- Vzorník 1ks

dále:

Seznámení se s vlasy a srovnání druhů vlasů - rozvržení vlasových partií při prodlužování a zahušťování vlasů, melírování - technika prodlužování vlasů metodou keratin za tepla - odpojování pramenů - obnova pramenů - příprava vlasových pramenů z volného culíku - péče o prodloužené vlasy.

ExtendMagic je jediný svého druhu, patentovaný systém na prodloužení vlasů uchycením mikro-spojů. Prodlužování tímto přístrojem je rychlé, spoje jsou velmi odolné, přístroj je snadno ovladatelný a jeho výhodou je také velikost (přibližně velikost vysoušeče vlasů).

Převratná metoda v prodlužování vlasů

ExtendMagic vytváří vysoce kvalitní spoje vlasů, jejichž životnost může být za normálních podmínek delší než čtyři měsíce. Po samotném prodloužení není zákazník omezován nadměrnou péčí o vlasy (vlasy může barvit, melírovat, sušit fénem, ​​mýt běžným šamponem) Nezávislé testy ukazují, že na prodloužení vlasů způsobem ExtendMagic nemá žádný vliv ani vysoká teplota cca 90 ° C! Jedinečnou vlastností ExtendMagic je, že používá volné vlasy pro prodloužení, což je zásadní odlišností od současných metod prodlužování vlasů. Tato vlastnost přináší širokou škálu variant prodlužování (velikost spoje není dána a volí se podle potřeby).

 

Cena kurzu je 19 900(v ceně je zahrnuta i startovací sada)

Termín konání kurzu: dle dohody

Místo: Salon MADAME Bratislavská 2, Hodonín 695 01

Maximální počet klientek: 3

 

V případě zájmu a dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky +421 911 726 513

nebo +420 774 021 123

nebo mailem info@salonmadame.cz.

Fotogalerie

« Zpět